Ubezpieczenia

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę

Jeśli chodzi o ubezpieczenie, które musimy wykupić przy okazji wyjazdu za granicę, to przede wszystkim powinniśmy zatroszczyć się o to, żeby jego zakres był prawidłowo dobrany. Unikniemy wtedy kosztów związanych z ewentualnym leczeniem, wizytami u lekarza czy nawet transportu do Polski w razie potrzeby. Jednak żeby dobrać najodpowiedniejszy zakres ubezpieczenia, to musimy uwzględnić w nim […]

Jak ubezpieczyć mieszkanie

Często nawet niepozorna sytuacja może sprawić, że stajemy w obliczu zagrożenia. Spiesząc się do pracy, można łatwo zapomnieć o tak oczywistej czynności, jak odłączenie żelazka od prądu, zakręcenie gazu w kuchence, czy zakręcenie kranu. Tego typu incydenty mogą prowadzić do nieodwracalnych szkód. Dlatego właśnie warto wiedzieć jak ubezpieczyć mieszkanie i kiedy to zrobić.

Ubezpieczenie na życie. Czym jest i czemu służy?

Zakup ubezpieczenia na życie jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Niestety, większość z nas odwleka decyzję o jego zakupie do czasu, aż stanie się coś złego: wtedy jednak jest już za późno, a my musimy ponieść konsekwencje przykrego wypadku. Dlatego każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie na trzy proste pytania.

Po zakupie nieruchomości warto ją ubezpieczyć

Wybór polisy może okazać się trudnym wyborem. Tym bardziej, że na rynku ubezpieczeniowym można znaleźć ponad 100 towarzystw oferujących rozwiązania dla nieruchomości. Możemy sobie to ułatwić korzystając z porównywarki ubezpieczeń. Ale jak wybrać ubezpieczenie domu aby nam się to opłaciło? Na co zwrócić uwagę? Co objąć ubezpieczeniem? To trudne pytania, na które odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Przewiń do góry